Prodej a montáž LPG nádrží

Blíží se datum expirace Vaší LPG nádrže? Potřebujete nádrž vyměnit? Pak jste u nás správně. Máme širokou nabídku válcových i toroidních nádrží pro systémy LPG za bezkonkurenční ceny.

Námi dodávané nádrže jsou schválené a homologované pro provoz na pozemních komunikacích a jsou universálně použitelné pro většinu LPG systémů.

Expirační doba nových nádrží je 10 let.

Kompletní nabídku nádrží, příslušenství a dalšího sortimentu naleznete a zakoupíte v našem e-shopu.

wnadrze2

 

Výměna nádrže / montáž:

 

Provádíme výměnu LPG nádrží všech typů a značek v ceně od 650,- Kč.

Po domluvě, lze nádrž vyměnit i na počkání.

Pro více informací kontaktujte našeho technika.

Co je dobré vědět před výměnou LPG nádrže:

Použitelnost/výroba nové nádrže:

Nádrže prodávané na obchod.mistau.cz jsou prodávány s 1-3 měsíčním odstupem od data výroby, dle typu nádrže a míry poptávky.
Znamená to, že běžné typy nádrží, např. v rozměru 580/200/41L (toroidní) budou prodávány zpravidla s měsíčním odstupem od data výroby. Atypické rozměry, např. většina nádrží s plným středem, budou prodávány s 2-3 měsíčním odstupem od data výroby.

Rádi bychom upozornili naše zákazníky na skutečnost, že nejsme 100% schopni ovlivnit, s jakým odstupem od data výroby budou nádrže prodávány. Pokud požadujete nádrž s minimálním odstupem, je nutné o toto požádat telefonicky nebo uvedením poznámky do objednávky.

Použitelnost LPG nádrže je zjišťována pouze při kontrolách STK. Použitelnost je 10 let.

Výrobce a rozměr LPG nádrže:

Při výměně LPG nádrže není nutné zachovat jak typ nádrže – válcová nebo toroidní; rozměr nádrže a výrobce nádrže. Ke každé nádrži je dodáván typový list s uvedenou homologací, který slouží jako doklad o povolení provozování nádrže na pozemních komunikacích. Tuto změnu není nutné nikde registrovat.

Změní-li se při výměně nádrže její výška, je nutné vyměnit i multiventil nádrže. Pokud by nedošlo k výměně multiventilu, tak získaný prostor nebude plně využit.

Nestandartní systémy:

Pro systémy tzv. Hollandského typu, např. BRC, nebo tovární zástavby LPG, není dostupná žádná alternativa pro výměnu LPG nádrže při zachování daného typu systému. Výrobci tyto nádrže neposkytují v druhovýrobě. Při výměně je nutné systém předělat na typ Italský. Změna typu systému zahrnuje výměnu LPG nádrže, multiventilu, plnění a pořebného instalačního materiálu. Tato změna má výhodu v zisku standartního plnění v ČR a další výměny nádrže bez nutnosti zásahu do instalace LPG.

Změna typu nádrže:

Pro mnohé provozovatele LPG systémů může být současné umístění nebo typ nádrže již nevyhovující, např. válcová nádrž v zavazadlovém prostoru. I v takovém případě je změna možná. Zpravidla předěláváme válcové nádrže na toroidní, z důvodu zisku většího zavazadlového prostoru.

7f0970dd
47e63de8
44770765

Certifikace:

C lpg